Sprzęt


Wraz z rosnącym zainteresowaniem i coraz większą popularnością zabiegów karboksyterapii rośnie ilość firm proponujących sprzęt do tego zabiegu. Większość dostępnych na rynku urządzeń do karboksyterapii to aparaty kosmetyczne, nie realizujące wskazań medycznych.

Urządzenie CARBOXYTHERAPY jest urządzeniem medycznym wykorzystującym innowacyjne rozwiązania technologiczne, by zapewnić 100% bezpieczeństwo i komfort zabiegu.
Podawany w trakcie zabiegu dwutlenek węgla jest gazem medycznym, a nie laboratoryjnym.
Jest on podgrzany, co minimalizuje odczucia bólowe.

Precyzyjnie regulowana jest objętość podawanego gazu i jego przepływ oraz głębokość.
Wykonując zabieg urządzeniem CABOXYTHERAPY można równocześnie z podawaniem dwutlenku węgla przeprowadzać mezoterapię igłową dowolnym produktem, co zwiększa o 30% skuteczność zabiegów.

Karboksyterapia w połączeniu z mezoterapią uznana została za najlepszy zabieg 2014 roku i uzyskała w tej kategorii PERŁĘ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Karboksyterapia Katowice

lek. med. Magdalena Laber-Matuszak, kosmetolog

         Zabieg karboksyterapii jest w 100% bezpieczny i daje rewelacyjne efekty, widoczne już po pierwszej wizycie.* Dedykowany jest pacjentom w każdym wieku, nie wymaga specjalnego przygotowania, ani też nie wyłącza z codziennej aktywności zawodowej. W naszym gabinecie zabieg karboksyterapii wykonuje lekarz kosmetolog.
promocja
Odbierz prezent:
w celu zapoznania się z metodą karboksyterapii
zapraszamy na pierwszy zabieg całkowicie za darmo!

* promocja ograniczona czasowo do: 2022-08-14