Referencje


Chcę podzielić się ze wszystkimi osobami dotkniętymi łuszczycą skóry owłosionej / głowy / swoimi doświadczeniami po zabiegach karboksyterapii w Gabinecie CYNAMON.

2 lata temu pojawił się u mnie problem związany z łuszczycą głowy, czerwona skóra, potem świąd nie do wytrzymania, strupy na ranach pojawiających się na całej głowie, białe łuski w czarnych włosach !! Lekarz dermatolog zapisywał mnóstwo leków, sterydów, maści, szamponów kosztujących bardzo dużo, płynów i emulsji do pielęgnacji skóry z łuszczycą. Stosuję farbę do włosów, pojawił się problem, bo po każdym farbowaniu była na głowie jedna wielka rana, wiec nie wolno mi też było ich farbować po tym wszystkim. Wydawałam co miesiąc kilkaset złotych na to wszystko. Nie wolno mi było używać żadnych kosmetyków do włosów, lakierów, żeli, nie wolno było czesać zwykłym grzebieniem, nie wolno było używać suszarki. Włosy mam krótkie – stojąc przed lustrem czesząc się widziałam jak włosy garściami mi wychodziły. Zaczęły się robić prześwity na skórze jakbym łysiała. Okazało się że nie jest to problem tylko natury leczniczej ale i psychiczny. Głowa bolała, swędziała, piekła, patrząc na jadzące się rany płakałam. Co kilka dni 4-5, co miesiąc nanosiłam specjalną maść robioną w aptece, Tłusta, śmierdząca głowa bo nie wolno przez ten czas ich myc tylko dokładałam maść, wiązałam chusteczką żebym mogła wyjść do ludzi. Zmywanie tej maści trwało potem 2 dni. Z maścią schodziły łuski, widok mało przyjemny. Skóra owszem była jasna zdrowa ale … tylko na parę dni. Wszystko systematycznie wracało. Lekarz stwierdził że trzeba położyć się do szpitala na oddział dermatologiczny na co najmniej 2 tygodnie żeby głowę lepiej podleczyć – bez gwarancji, ze po wyjściu nie wróci dolegliwość.

Zaczęłam szukać różnych metod pomagających w takich przypadkach. Trwało to rok. Znalazłam w internecie artykuł o karboksyterapii. Nigdy nie słyszałam o tej metodzie, która leczy m.in. łuszczycę. Ponieważ nic nie pomagało postanowiłam spróbować i poszukałam gabinetu w okolicach miejsca zamieszkania . Znalazłam Gabinet CYNAMON. Przekonał mnie fakt, że wszelkie zabiegi wykonuje lekarz medycy a nie kosmetyczka lepiej lub mniej nauczona tej metody. Umówiłam się na pierwszą wizytę za pomocą zapisania się do newslettera.

Po pierwszym zabiegu na drugi dzień rano nie wierzyłam – miałam jasną głowę i nie swędziała, zaraz więc z rana napisałam sms do Pani doktor że jest dobrze. Trwało to 2 dni. Po drugim zabiegu / zabiegi były co tydzień / dobrze było już 3 -4 dni, po kolejnym jeszcze dłużej. Az w końcu głowa była całkiem wyleczona / 10 zabiegów w moim przypadku /. Włosy stały się geste, zdrowe, rosły szybko niesamowicie. Nie wierzyłam, że będzie całkiem dobrze – a jednak udało się !!!! Teraz chodzę na zabiegi raz na miesiąc, żeby utrzymać osiągnięty efekt. W miedzy czasie dużo chorowałam była operacja, a głowa tylko czasem zaswędziała. Nie robiły się rany, nie było łusek, wtedy po operacji co tydzień byłam na zabiegu przez miesiąc, żeby nie dopuścić do nawrotu, organizm był słaby więc wszystko mogło się wydarzyć.

Lekarz dermatolog jakby nie chciał uwierzyć na wizycie, nie potrzebne były leki, sterydy itp. Jedyne co zostało to szampon do włosów Emolium i nic więcej. Fryzjerka była mocno zdziwiona tym co stało się na mojej głowie, Obcinała te włosy przed i po zabiegu, efekt bez porównania, włosy geste ,zdrowe, nie wypadają, obcinam teraz co 3 tygodnie a obcinałam co 5 tygodni. Fryzjerka poprosiła o kontakt do Pani doktor, ma słabe i wypadające włosy i chce je wzmocnić tą metodą.

Nie tylko skóra głowy jest zdrowa, moja psychika zdecydowanie się poprawiła !!!! Kto cierpi na ta dolegliwość ten wie o czym piszę.

Teraz używam suszarki, lakieru do włosów i tej samej farby do farbowania co zawsze !!

Jakiś czas temu powiedziałam Pani doktor, że wybuduję jej pomnik wdzięczności za wyleczenie skóry głowy ;), ale lepszym „pomnikiem” będzie fakt, że gorąco polecam ten zabieg w Gabinecie Cynamon wykonany przez Panią doktor Magdalenę Laber-Matuszak. Polecać będę dożywotnio. Jestem wdzięczna, z uśmiechem wracam na inne zabiegi do Pani doktor. ULGA w życiu nastąpiła niesamowita. DZIĘKUJĘ .

P.S. Bardzo ważne – te zabiegi kosztowały mnie miesięcznie mniej niż leki i kosmetyki zapisywane przez lekarza dermatologa !!!

Maria